Burza, akcie, komodity, měny, ropa, zlato...


Informace o nás

Informace o mojí maličkosti najdete na www.JanHýsek.com a www.akcie-komodity.com.


Naši uživatelé

Server Vrchol.net je určený pro všechny ty, kteří se zajímají o problematiku finančních trhů a investic. Zejména pro investory do akcií a komodit. Jedná se o zcela nezávislou prezentaci!

 


On-line reference na Vrchol.net, Akcie Komodity a Jana Hýska

Máte pocit, že Vám tento jednoduchý web pomohl či Vás inspiroval? Tak si to nenechávejte pro sebe. Dejte vědět dalším lidem a napište mi reference. Velmi rád je zde, s Vaším souhlasem, zveřejním. Bohatě stačí 1-5 vět. Těším se na Vaše zkušenosti a věřím, že budou pozitivní, dělám pro to maximum.  

 

Děkuji autorům za možnost uveřejnit zde jejich komentáře. Můžete mi věřit, že si toho velmi cením.

 

Jan Přibyl 2009
"...Vaše činnost je pro mne fascinující. Znám Vás pouze 1/2 roku, ale čtu si pravidelně Váš blog a sleduju co píšete. Jste podle mého názoru již odborník, ale hlavně osoba, které se dá věřit a lidi Vám mohou svěřit jejich osobní záležitosti. To je věc, která je k nezaplacení...."
Zdroj: E-mail

 

H. 2009
"...Konečně někdo, kdo jen blbě nekecá, ale také umí poradit..!..."
Zdroj: Blog

 

R. 2009
"...Když už si tady spolu píšem, tak ti musím pochválit tvůj blog, který považuju za nejlepší v oblasti financí. Sám taky trochu "traduju" a jsem rád za každý tvůj článek, který tu vydáváš...."
Zdroj: Blog

 

2009
"...Více o investicích je možno najít na chytrém a čtivém blogu jednoho investora, kde se nabízí plno informací a poučení pro každého - Akcie - Komodity..."
Zdroj: Cayman Islander's Blog

 

2009
Zařazen do TOP 10 českých a slovenských blogů o penězích a podnikání
Zdroj: Chci vydělat peníze

 

O.M. 2009
"...Dobrý den, už nějakou dobu sleduji Váš blog Akcie Komodity. Nejdřív se mi líbily Vaše názory, pár týdnů zpátky jsem pak dal na Vaši glosu, že akcie RTP máte již nakoupeny. Sice jsem ze začátku nerozuměl ohledně akcií naprosto ničemu, ale RTP byl dobrý tip a navíc, obzvlášť tento týden, velmi ziskový...."
Zdroj: E-mail

 

J. 2009
"...Dlouhodobě žiji v USA a je tady několik blogů, na které chodím denodenně již nějaký čas. Tvůj blog je ale první český blog, na který jsem si navykla velice rychle chodit každý den...."
Zdroj: Blog

 

H. 2009 - Reakce na Test v reálném čase
"Já myslím, že tady je na místě Honzovi zatleskat. Nebyl sice jediný, kdo rozpoznal, že ČEZ za 580,- a Telefonika za 330,- je super nabídka, ale měl v té době hotovost a rozhodnost akcie koupit...Takže ještě jednou gratuluji a milý Honzo, náš guru, informuj nás dál."
Zdroj: Blog

 

2009
České osobnosti a celebrity na Twitteru
Zdroj: Živě.cz

 

2008
"...Nejčtenější blog o akciích a komoditách v ČR...."
Zdroj: pinus@chicago

 

S. 2008
"...Tak dlouho jsem si přála potkat někoho, kdo by mi pomohl se v tom trochu zorientovat, až jsem dnes narazila na Váš blog. Okamžitě jsem věděla, že Vám napíšu a neméně podstatné je to, že působíte seriozně...."
Zdroj: Blog

 

V. 2008
"...V dubnu mi končí stavební spoření. Také bych ráda část těchto úspor zúročila přes akcie. Určitě se ozvu!..."
Zdroj: Blog

 

M.R. 2008
"...Úžasný blog..."
Zdroj: Mobil

 

F.B. 2008
"...Děkuji za Váš blog - je zatím v Čechách málo takových stránek, kde si může člověk počíst a sledovat názory ostatních lidí, co se zajímají o trhy. Takže jen tak dál!..."
Zdroj: Blog

 

F.B. 2008
"...Takže jsem se rozhodl, že budu vyhledávat to, co jste začal dělat vy - osobní blogy, kde autoři přeci jen dávají mnohem více své energie, času a myšlenek do toho, co zveřejní...."
Zdroj: Blog

 


Chcete hrát automaty z pohodlí vašeho domu? Pak je tu naše herna. Vše přehledné, bezpečné a hlavně plné atraktivních her. A ještě jednu výhodu tu máme, zde je možné hrát i zcela zadarmo.

Historie projektu

Nápad spustit Vrchol.net jsem dostal na Štědrý večer 2009 a hned 26.12.09 jsem web spustil. S prvním návrhem i výběrem nejvhodnější domény mi velmi pomohla moje přítelkyně a touto cestou jí děkuji.

Tento web velmi logicky navazuje jak na svého předchůdce Akcie Komodity, tak i na již spuštěný finanční server www.AkcieCZ.cz. O tom, zda bude také tak úspěšný, již rozhodnete Vy.